5 תוכנות דיגיטליות שכל עסק חייב לאמץ

התוכנות הדיגיטליות מאפשרות לך כבעל העסק לנהל אותו בצורה טובה ואפילו חסכונית יותר. מהן חמשת התוכנות המוצלחות ביותר? במדריך זה נציג את הסקירה המלאה.

תוכנות דיגיטליות לעסק: התאמה אישית לצרכים העסקיים

נושא ההטמעה של תוכנות דיגיטליות מהווה חלק בלתי נפרד מהעידן העסקי הנוכחי, וזאת לאור העובדה כי בעלי עסקים רבים מבינים כי באמצעות התוכנות ניתן לייעל באופן משמעותי תהליכי עבודה. למעשה, התקנה של התוכנות יכולה ליצור את ההבדל בין עסק מצליח לבין עסק כושל, וזאת לאור ריבוי הפעולות אותן ניתן לבצע דרך התוכנה ולא באופן ידני, בהתאם לקדמה הטכנולוגית. בכדי שגם אתה תוכל למנף את העסק שלך, להלן חמשת התוכנות המוצלחות ביותר בעבור הפעולות החשובות ביותר לניהול של עסק:

ניהול סיסמאות

נמאס לכם לזכור את הסיסמאות של בית העסק? באמצעות כלים מומלצים לניהול סיסמאות כמו תוכנת לאסט פאסט תוכלו לנהל את כל הסיסמאות של בית העסק, באופן קל ומאובטח. מדובר בכלי נהדר בעבור ניהול סיסמאות ושמירה שלהן, וזאת בכדי שתוכלו להקל על עצמכם ועל העובדים בניהול השוטף של העסק. מדובר בתוכנה מומלצת ונוחה מאוד לתפעול, ולכן מומלץ להתקין אותה בהקדם האפשרי ולהיעזר בה לצורך ניהול ואבטחה.

הנהלת חשבונות

אם בעבר נדרשתם לבצע הנהלת חשבונות ידנית ומסורבלת, כיום ניתן להתקין תוכנות של הנהלת חשבונות באופן דיגיטלי. באמצעות מערכת להפקת חשבוניות ירוקות תוכלו לחסוך להנהלת החשבונות לא מעט זמן, וזאת לאור העובדה כי ניתן לשלוח חשבוניות ללקוח באופן מהיר ואף לנהל טבלאות מסודרות של הנהלת חשבונות, באופן דיגיטלי ונגיש.

חתימה דיגיטלית

באמצעות התקנה של תוכנת קופה ממוחשבת לעסק תוכלו לאפשר ללקוח לחתום באופן דיגיטלי על ההסכם, ובכך לחסוך לא מעט זמן. מדובר בחתימה דיגיטלית אשר מאושרת ע"י גורם מוסמך, והיא נשמרת באופן אוטומטי במערכות מחשוב בענן.

5 תוכנות דיגיטליות- שכל עסק חייב לאמץ

ניהול עובדים

תוכנה לניהול עובדים חילן מאפשרת לכם כבעלי העסק לעדכן את נתוני העסקה של העובד בתיק אישי, לצפות בנתוני שכר, לצרף מסמכים אשר קשורים למשאבי אנוש ולכן לשלוח התראות במייל. מדובר במערכת יעילה ומבוקשת מאוד, ולכן מומלץ להתקין אותה בהקדם.

ניהול עסק באופן דיגיטלי

מערכת אייקאונט למשל, ותוכנות דומות מאפשרות לנהל עסקים באופן דיגיטלי לחלוטין, החל מבחינת ההוצאות וההכנסות של העסק ועד להפקה של חשבוניות דיגיטליות. מדובר בתוכנות קלות מאוד לתפעול, כולל אפשרות של מתן תמיכה דרך צוות טכני אשר זמין בעבורכם בכל שלב. העלות הכספית היא נוחה למדי, אולם מומלץ לבצע חקר שוק בין החברות השונות אשר משווקות את התוכנה, כך שתוכלו לשלם בהתאם למחיר השוק ולגודל העסק.

נגישות
גלילה לראש העמוד