הנעליים שיהפכו אותך למנהיגה אמיתית

נמאס לך להסתכל על עצמך במראה ולהרגיש שאת לא מייצגת את עצמך כראוי? במדריך הבא נציג בפנייך צעד אחר צעד כיצד לבחור את הנעליים שיהפכו אותך למנהיגה אמיתית.

מיתוג אישי באמצעות רכישת נעליים: כך תעשי את זה בקלות (ובשיק בלתי מתפשר)

הנראות החזותית שלנו כנשים היא זו שתקבע כיצד אנשים יתפסו אותנו, בעיקר בכל הקשור למקום העבודה. למעשה, בישראל לא מונהג קוד לבוש כמו בעולם אולם בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד יותר ויותר מקומות עבודה דורשים קוד לבוש ראוי, כחלק מתפיסת העולם והניהול. כנשים, מוטלת עלינו החובה לא רק להתקדם בסולם הדרגות ללא חשש אלא גם לפתח את הביטחון העצמי, באמצעות הנראות שלנו. תצעדי בנעליים עם עקב קטן, וישר תוכלי להרגיש בהבדל. באמצעות רכישה של נעל עקב קטנה ניתן לשדרג כל לוק, ולמצב את עצמך באופן אשר משקף את הרצינות שלך בתפקיד ואת הרצון שלך להתקדם בסולם התפקידים, בנחישות ועם לא מעט שיק ייחודי וסטייל פורץ גבולות. אולם, חשוב להקפיד על הצעדים הבאים בדרך למלתחה החדשה שלך, כפי שנסביר במדריך המפורט הבא.

צעד ראשון: סדר וארגון

לפני שאת מתחילה ברכישה, חשוב לעשות סדר בארון הקיים. תופתעי לראות שיש ברשותך לא מעט זוגות שמעולם לא נעלת, ולכן מדובר בהזדמנות מצוינת לא רק להעניק בחזרה באמצעות תרומה אלא גם באמצעות מכירה דרך הרשתות החברתיות. חשוב לגבש לעצמך רשימה של ההנעלה הנדרשת: החל מנעלי עקב קטנות חדשות ועד נעל פלטפורמה אשר תאפשר לך לנוע בחופשיות וביציבות, כולל מעבר בין שעות המשרד לפגישה עם החברות בערב.

הנעליים שיהפכו אותך -למנהיגה אמיתית

צעד שני: רכישה דרך חנות נעליים מובילה

רכישה של נעליים חייבת להתבצע דרך חנות מקצועית אשר תדע לספק לך את הנעליים הטובות והאיכותיות ביותר. נושא ההתאמה האישית הוא חשוב מאוד, בעיקר בשל העובדה כי רבות מאיתנו מחליטות לרכוש נעל עקב מבלי שבדקנו לעומק האם היא באמת נוחה למשך כל שעות היום ולא רק לשעות ספורות. משום כך, הקפידי לבצע רכישה של נעליים רק דרך חברה אשר מעניקה לך ביטחון בתהליך הרכישה – החל מבחירת הנעל ועד להתאמה מדויקת למבנה כף הרגל.

צעד שלישי: קלאסיות בלתי מתפשרת אך עם טוויסט

בשונה מהביגוד, עם נעליים אפשר בהחלט להתפרע ולבחור בנעליים בעלות עיצוב לא שגרתי ונוטף סטייל. משום כך, אל תחששי לבחור בנעל עקב קלאסית בצבע שחור, אך עם זאת גם רכשי לך נעל מיוחדת יותר עם טקסטורה וצבע. בכך, תוכלי לשפר את הביטחון העצמי שלך ולהעניק ללוק המשרדי שלך טוויסט מעניין בדמות נעל עקב עוצרת נשימה. בנוסף, תוכלי לשלב במלתחה גם נעל בובה נוחה. זכרי כי בסופו של דבר עם נעל עקב נכונה ניתן לשדרג את הלוק, ובכך להפוך למנהלת נחושה וסמכותית.

נגישות
גלילה לראש העמוד