למנהל המזוקן: טיפים לעיצוב זקן ללא מאמץ

כמו שכל גבר יודע, זקן מעוצב ומטופח מעניק תחושה טובה וביטחון עצמי מוגבר. כיצד תוכל לעצב את הזקן שלך במינימום מאמץ אך במקסימום רושם? להלן המדריך המקוצר בנושא.

כך תוכל לעצב את הזקן בסטייל

אין ספק כי הזקן מהווה מוקד חזותי משמעותי, ולכן הוא מהווה חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח הגברית. אם גם לך אין זמן ורצון לטפח את הזקן, חשוב שתדע כי היום ניתן לסגל הרגלי עיצוב וטיפוח קלים ופשוטים, במינימום מאמץ. ראשית כל, החל מתחיל ונגמר בסבלנות. על מנת לקבל זקן מלא, צריך להמתין בסבלנות לצמיחה לפחות למשך חודשיים, כאשר קצב צמיחת השיער משתנה מהאחד לשני. בתקופה הזו מומלץ לבצע רכישה של סכין גילוח איכותית, ולהימנע מהסרה מסיבית, מתוך מטרה לגדל את הזקן באופן שווה וסימטרי. אם אתה מתלבט לגבי הסכין הטובה ביותר, מומלץ לבחור סכיני גילוח מתאימים באמצעות סקירה באתר shavers לצורך בחירה נכונה ומשתלמת.

למנהל המזוקן טיפים לעיצוב זקן ללא מאמץ

עיצוב הזקן בכמה צעדים פשוטים

ביוטיוב ניתן לצפות במגוון מדריכים לעיצוב הזקן של גברים כמו גם ספרים מקצועיים אשר מציגים טכניקות קלות ליישום בבית. אולם, לפני שאתה מתחיל לעצב את הזקן חשוב להקפיד על ניקוי יסודי של האזור באמצעות שמפו ייעודי (והיום – שגרת טיפוח גברית היא דבר שבשגרה) כאשר תהליך העיצוב צריך להתבצע כאשר הזקן נקי ויבש. שים לב כי לשפם שלך יש חלק מהותי מאוד בתהליך העיצוב, מאחר והוא משפיע על מבנה הפנים. על כן, רצוי מאוד לגזור את השטח מתחת לאף (לא לשכוח גם את השעירות באזור הנחיריים!)  ורק לאחר מכן להתחיל בתהליך העיצוב. תהליך העיצוב של הזקן צריך להתבצע בהתאם למבנה הפנים, ולכן רצוי להתייעץ קודם כל עם הספר ורק לאחר מכן לבחון את המדריכים ולהתאים את המדריך למבנה הפנים שלך. כך לדוגמה, אם אתה בעל פנים מלאות, זקן עם חלק תחתון קצר יחמיא מאוד למבנה הפנים.

שימוש במכונה לצורך עיצוב מהיר ומקצועי

חלק בלתי נפרד מעיצוב הזקן מתבצע הן באמצעות סכין גילוח והן באמצעות מכונה המאפשרת לבצע את תהליך העיצוב באופן מהיר ומדויק. אולם, שים לב כי נדרשת מיומנות ועל כן מומלץ לעבור הדרכה דרך הספר שלך ורק לאחר מכן להתחיל בעצמך את תהליך העיצוב. לסיכום, דרך הטיפים אותם הצגנו לך תוכל לא רק לעצב את הזקן אלא גם לטפח אותו לאורך זמן, כל זאת מתוך מטרה כי תוכל להרגיש נפלא ולטפח זקן מלא, בריא ובעל מראה מעוצב. זה קל מכפי שחשבת, אולם חשוב מאוד לתרגל ולבקש בעת הצורך חבר או ספר שידעו להנחות אותך ולפקח על התהליך, כך שבסופו של דבר התוצאה תהיה לשביעות רצונך המלאה וכי המראה הסופי יהיה לא רק מטופח אלא גם ייצוגי.

נגישות
גלילה לראש העמוד