מדפסת לעסק: המדריך המלא לבחירה חכמה וחסכונית

אין ספק שרכישת מדפסת לעסק היא משימה לא פשוטה בכלל, אך אם תעשו את הבחירה הנכונה סביר להניח שתצלחו אותה בשלום. במאמר הבא נסביר מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים מדפסת לעסק ולמה כדאי לכם לבחור במדפסת עם טונרים זמינים.

בחרו מדפסת של חברה מוכרת

אנחנו מבינים את הרצון שלכם לחסוך כמה שקלים, במיוחד אם אתם רוכשים כמה מדפסות לעסק שלכם בבת אחת. עם זאת, אנחנו ממש לא בטוחים שזו הסיטואציה שתרצו לחסוך בה ולרכוש מדפסת של מותג לא מוכר שאתם לא יודעים עליו דבר. מדפסת לא רוכשים כל יום ומדובר במכשיר שישרת אתכם לפחות לחמש השנים הבאות. לכן, אנחנו ממליצים לכם לרכוש מדפסת מחברה מוכרת, חברה ותיקה שיש לה מוניטין רב. ברוב המקרים החברות הללו עובדות עם הרכיבים הכי איכותיים ומייצרות את המדפסות האיכותיות ביותר, אל תקלו בזה ראש ואל תיקחו סיכון.

בחרו מדפסת עם טונרים זמינים

אם אתם רוכשים מדפס לעסק, אתם ודאי לא יכולים להרשות לעצמכם להיתקע ללא טונר, זה פשוט יהיה לא רציני לתקוע את העסק בגלל זה. לכן, אנחנו ממליצים לכם לוודא שהטונר למדפסת זמין לרכישה ובמחיר נוח. אם תתקעו ללא טונר ותתקשו להשיג אותו, אתם תצטרכו לעצור את כל ההדפסות בעסק וזה יפגע בשגרה שלכם. לפני שאתם רוכשים את המדפסת בדקו מראש כמה עולים הטונרים שלה ואם מדובר בטונרים יקרים במיוחד, שקלו לרכוש מדפסת אחרת שתענה על הצרכים שלכם.

מדפסת לעסק: המדריך המלא לבחירה חכמה וחסכונית

הגדירו את כמות המסמכים שאתם מדפיסים

כיום יש מגוון רחב של מדפסות, במגוון של סוגים, תכונות ויכולות. לדוגמא, יש לכם את מדפסת הלייזר שמסוגלת להדפיס כמות גדולה של מסמכים בתוך זמן קצר. מצד שני, יש לכם את מדפסת הדיו המוכרת והטובה, שהיא אמנם זולה יותר, אך גם איטית יותר. לכן, חשוב שתגדירו מראש מה כמות המסמכים היומית שאתם מתכוונים להדפיס. אם מדובר במסמך או שניים ביום, אין ספק שתוכלו להסתפק גם במדפסת הדיו הפשוטה והמוכרת.

הגדירו מה הצרכים שלכם מהמדפסת

אנחנו מניחים שבתור עסק אתם זקוקים לעוד כמה שירותים למעט הדפסות, כמו סורק, פקס ומכונת צילום. אם זה המצב, אנחנו בהחלט ממליצים לכם רכוש מדפסת משולבת שמספקת את כל השירותים גם יחד. כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של מדפסות משולבות במחירים נוחים במיוחד, מדפסות איכותיות שלא נוטות לייצר יותר מידי תקלות. מה שכן, קחו בחשבון שאם המדפסת מקולקלת או לא נדלקת כתוצאה מסיבה כל שהיא, כל השירותים שהיא מציעה מושבתים.

ומה לגבי התקציב?

כל הטיפים שהצגנו בפניכם טובים ויפים, אך אם לא תגדירו מראש את התקציב שאתם יכולים להקצות עבור המדפסת החדשה לעסק, לא עשיתם בזה שום דבר. לאחר שתגדירו את התקציב, באופן אוטומטי תוכלו לסנן המון מדפסות שהופכות להיות פשוט לא רלוונטיות עבורכם. כעת, תוכלו לצאת לחנויות או לשוטט באינטרנט אחר המדפסת הבאה שלכם, כזו שגם תתאים לתקציב שלכם. אגב, אם אתם קצרים בתקציב וזה מחייב אתכם לרכוש מדפסת ממותג לא מוכר, אנחנו ממליצים לכם לשקול מחדש את הרכישה ולהמתין עוד קצת עד שיהיה לכם מספיק כסף לרכוש מדפסת איכותית.

לסיכום, לפני שאתם ממהרים לרכוש את המדפסת הבאה לעסק שלכם, אתם צריכים להגדיר מראש מה הצרכים שלכם ממנה ולא פחות חשוב, את התקציב שלכם. רק כך תוכלו לעשות בחירה חכמה שלוקחת בחשבון את כל האלמנטים שעשויים להשפיע עליה.

נגישות
גלילה לראש העמוד