תוכנת ERP מותאמת ליבואני רכב – יש דבר כזה

יבוא רכב הוא תחום מורכב. ניהול עסק מסוג זה שונה באופנים רבים מניהול עסקים אחרים וברור שתוכנת ניהול גנרית לא תספיק עבורו. יידרשו לאחר רכישתה והתקנתה התאמות רבות, לשם הפקת תועלת מרבית. אלא אם ישנה תוכנת ERP שכבר מותאמת מראש למגזר זה. אז מסתבר שיש!  קוראים לה "תפנית" והיא זמינה, מותאמת לשוק הישראלי ומוכחת בשטח.

"תפורה" עבורכם, כבר מהשלב הראשון

תפנית היא מערכת ERP, אשר מיוחדת בהתאמתה למגזרים עסקיים שונים, כולל מגזר יבואני הרכב. אחראית על הפיתוח המתקדם אחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם (מטריקס). תפנית מעניקה מענה ייחודי וייעודי לצרכי המגזר שלכם.

ניהול תהליכי יבוא ביעילות

בעזרת תפנית, תוכלו לנהל ביעילות מרבית את תהליכי היבוא השונים, בין אם זה בשיטת ספר הזמנות או בשיטה כמותית. תוכלו לנהל את מצב הרכבים, החל משלבי הכנתם בחו”ל, דרך משלוח הרכבים לארץ, כניסתם למלאי במחסני ערובה (בונדדים) וכדומה. המערכת אף מסייעת בניהול חשבונות מול ספקים ומאפשרת שימוש במסופונים לשם ניהול המלאי.

ניהול דגמים ומחיריהם

תפנית תסייע לכם לנהל היטב גם את רישום דגמי הרכבים שאתם מייבאים ואת מחיריהם. זאת, בין השאר באמצעות ניהול מחירונים מתקדם, שלוקח בחשבון היבטים דוגמת מיסוי או החלטות יבואן הרכב לגבי מבנה הדגם.

ניהול מכירות

פתרון יסודי לכל צרכי ניהול המכירות שלכם, החל מניהול צוות אנשי המכירות, דרך ניהול לידים יעיל מכל מקור (שיחות טלפון, כנסים, אתר באינטרנט שלכם ועוד), ניהול הצעות המחיר (מתן הצעות, אישורן ועוד), תיאום נסיעות מבחן, תיאום פגישות והזמנות. כמו כן, המערכת שומרת את היסטוריית פעילות הלקוח.

תוכנת ERP מותאמת ליבואני רכב - יש דבר כזה

ניהול שירות

ניהול יעיל של הסכמי שרות, טכנאים ואנשי שטח (כולל קבלת דיווחים מהשטח באמצעות אפליקציה). ניהול הטיפול בקריאות שירות מתבצע במרוכז על פני כל מחזור החיים שלהן. יכולת חשובה נוספת היא ניהול מרכז שירות לרכבים, כולל הטיפול בניהול תורי לקוחות, בקליטת הרכב במרכז השרות, הפנית הלקוח למחלקה המתאימה, מתן הצעת מחיר, חשבון ללקוח, טיפול בתשלום ולבסוף שחרור הרכב. מערכת תפנית אף מספקת כלים לניהול המחסן של מרכז השרות ובכלל זה ניהול בזמן אמת של המלאי שלו.

ניהול קשרי לקוחות

לא רק מכירות ושירות – תפנית מספקת מענה מתקדם לטיפול בניהול קשרי לקוחות (Customer Relationship Management) על כל היבטיו.

ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה

יבוא, מכירות, ניהול מרכז שרות ועוד, מציבים גם לא מעט אתגרי לוגיסטיקה וניהול שרשרת אספקה. תפנית תסייע לכם להשתלט גם על משימות אלה, בגישה כוללת ורחבה.

ניהול פיננסי

עוד היבט חשוב ביותר בכל עסק, גם עבור יבואני רכב, הוא הניהול הפיננסי. תפנית מספקת למטרה זו אוסף כלים שימושיים והכול במסגרת מערכת אחת מרכזית.

יכולות נוספות

מעבר ליכולות שהזכרנו כאן, יש בתפנית עוד יכולות רבות ושימושיות. למשל ניהול ארכיון דיגיטלי ופתרון לניהול תביעות יצרן. כל זאת ועוד, כאמור, מותאם במיוחד עבור מגזר יבואני הרכב ובכך ייחודו.

לסיכום

באמצעות מערכת זו המותאמת ליבואני רכב, תוכלו להתחיל מהרגע הראשון עם מערכת שבנויה ספציפית לתחום שלכם. יותר מכך – תיהנו מהתאמות עבור יבואני רכב שכבר מובנות במערכת ואשר נותנות ביטוי לניסיון מצטבר של מטריקס מול מגוון לקוחות ישראליים בתחום זה.

נגישות
גלילה לראש העמוד