נופש חברה באילת: האטרקציות שהעובדים לא ישכחו

אז בשעה טובה התאפסתם על עצמכם, וסוף סוף אתם עומדים להוציא לפועל את נופש החברה שדיברתם עליו כל כך הרבה. העובדים מתרגשים ומחכים בקוצר רוח, המזוודות כבר נשלפות מהבוידעם ועכשיו כל שנשאר זה לבחור את היעד המושלם בשביל העניין. ובכן, כשמדברים על חופשה אמיתית ומפנקת בישראל, אין שום ספק כי היעד המושלם זו העיר הדרומית אילת שהיא העיר התיירותית המהנה ביותר בישראל. כמובן שמעבר למלון המפנק, האפשרות לבלות בים וללכת למסעדות ולשופינג, עליכם לדאוג לאטרקציות מדליקות ומיוחדות לנופש חברה באילת, ולמרבה הנוחות העיר התיירותית ביותר במדינת ישראל מאפשרת גם את זה. זו ההזדמנות שלכם לדאוג לאטרקציות מיוחדות שהעובדים לא יישכחו, וכדי לקלוע לטעמם של כמה שיותר מהם, האופציות שלכם הן בהחלט רבות ומגוונות. הנה כמה אטרקציות מיוחדות שהעובדים בהחלט לא יישכחו.

טיול ג'יפים

בגדול, טיול ג'יפים באילת הוא אופציה מעולה לקבוצות, ובעוד מדובר על חוויה מיוחדת למשפחות וזוגות חברים, עבור צוותי עובדים זו חוויה לא פחות ממדהימה, מרגשת ומגבשת שזוכרים להרבה שנים גם אחריה. העובדים מתחלקים לג'יפים בהם הם ינהגו בעצמם. את הטיול מוביל מדריך מוסמך והוא עובר בכל הנקודות הכי יפות במדבר שמקיף את העיר. יש לנו כאן חוויה שהיא השילוב המושלם בין אדרנלין גבוה וריגוש פנטסטי לרוגע ולשקט של המדבר.

נופש חברה באילת: האטרקציות שהעובדים לא ישכחו

 בננות ואבובים

האמת היא שממש חבל לעזוב את אילת מבלי להתנסות באטרקציה ימית אחת וזו עיר שבהחלט מאפשרת ליהנות מהים שלה. אחת האטרקציות המדליקות והמהנות ביותר עבור צוותי עובדים היא בננות ואבובים. העובדים מתחלקים אל המתנפחים הצפים האלה וסירת מנוע מהירה משיטה אותם בכל רחבי הים האדום ומפרץ אילת. זוהי מצד אחד חוויה עם הרבה אדרנלין, כיף וריגוש, ומצד שני היא מתאימה לכולם ואין הרבה עובדים שלא יתחברו אליה.

ביקור המצפה התת ימי

אז את הים אפשר גם לחוות בצורה רגועה יותר ובהחלט חבל להגיע לעיר מבלי לראות את החיים הימיים בה. המצפה התת ימי הוא לא פחות ממוזיאון מרשים של חיי הים והשונית בעיר ותוכלו לראות שם דולפינים, כרישים, צבי ים, אצות ואלמוגים מיוחדים ועוד מאות זנים מיוחדים של דגים ויצורי ים. חוויה מרתקת ומומלצת במיוחד.

ספינת זכוכית

נעבור לעוד דרך נפלאה לחוות את הים המיוחד באילת. שיט על ספינת זכוכית מאפשר לקבוצות גדולות להפליג אל מרחבי הים האדום ולראות את כל הנופים היפים של העיר באדום. הרצפה של הספינה היא כמובן מזכוכית ככה שאפשר לראות בלייב את כל חיי הים מתחת לרגליים. השיט עצמו הוא מהנה ורגוע. הוא מלווה על ידי מדריך מקצועי ובמהלכו מוגשת שתייה וכיבוד קל.

טיול חמורים

אז דיברנו בהתחלה על טיולי הג'יפים וכאן יש אטרקציה נפלאה שמאפשרת לחוות את הקסם של המדבר ללא האדרנלין והמהירות שלא תמיד מתאימים לכולם. טיולי החמורים נעשים עם עגלות מיוחדות ובדרך עוברים בנקודות יפות וקסומות במדבר ומקבלים הסברים מרתקים למדי מהמדריך. בדרך חזרה עוצרים במאהל בדואי, נחים ומפטפטים על ענייני דיומא ומתכבדים בחפץ הלב בתה בדואי אסלי וקפה שחור עם הל ובפיתות בדואיות על הטאבון עם ממרחים טעימים. חוויה משובבת נפש ומגבשת עבור צוותי עובדים מכל הסוגים.

אם כך – אין ספק שהבחירה שלכם באילת כיעד לנופש החברה היא בחירה מעולה. מעבר לשקט ולשלווה על חוף הים והפינוק של המלונות העיר מציעה מגוון אטרקציות ובהחלט צפויה לעובדים שלכם חוויה בלתי נשכחת.

נגישות
גלילה לראש העמוד