תוכניות רדיו מעניינות להאזנה בזמן העבודה

העבודה שלכם יכולה לעבור בצורה הרבה יותר נעימה (והרבה יותר מהירה) אם יהיה לכם משהו מעניין להאזין לו ברקע. שיחות מעניינות, מוזיקה טובה, דיווחי תנועה, טיפים של מומחים ועדכוני חדשות – כולם יכולים לשדרג את יום העבודה שלכם משמעותית ולסייע לכם להעביר אותו בכיף ועם הרבה עניין.

כיום יש תוכניות רדיו מעניינות להאזנה בזמן העבודה. אבל מה כדאי לכם לשמוע? הנה מספר הצעות:

'תכנית כהלכה' של הרב שמואל אליהו

את "תכנית כהלכה' יש לכם להאזנה ברדיו גלי ישראל. גלי ישראל היא תחנת דיו ציונית ושורשית שפועלת בזיכיון של הרשות השנייה. השדרנים ברדיו הם עיתונאים ואושיות בידור טלוויזיה, פוליטיקה וחברה כמו מנחם הורביץ', נועם פתחי, דליק וולניץ', חינוך דאום ועוד. אחת התוכניות האהובות היא תכנית כהלכה של הרב שמואל אליהו שעוסק בנושאים של הכלה, שאלות רוחניות, פתרון חלומות, משמעות של שמות ועוד. התכנית תהיה מעולה להעברת הזמן בכיף ביום עבודה סטנדרטי.

'תכנית הבוקר עם טל ואביעד'

כולם כבר מכירים את התכנית של טל ואביעד תכנית אקטואלית, מצחיקה, רצינית ומעניינת במיוחד. שני השדרנים הוותיקים עוסקים בכול בוקר בנושאים בוערים בחברה הישראלים ועוסקים בנושאים שם פוליטיקה, כלכלה, תרבות, בידור ובהמון נושאים משעשעים. הדינמיקה בין השניים תעביר לכם את הבוקר בכיף! התכנת משודרת ברדיו 99FM בין השעות 7 וחצי עד 9 וחצי בבוקר.

תוכניות רדיו מעניינות להאזנה בזמן העבודה

'עושים צוהריים עם יעל דן'

בגלי צה"ל ישנה תכנית שכולם חייבים להכיר והיא תכנית הצהריים של העיתונאית והשדרנית יעל דן. דן מספקת מידי יום סיפורים חשובים וחמים ביותר בחדשות ומעלה בעיות וסוגיות של מאזינים בנושאים חברתיים, כלכליים ופוליטיים. בתכנית עושים צוהריים נעשה ניסיון לתקן עוולות ומצוקות בהם נתקלים אנשים בחיים היום יום ומתן מענה עבור מאזינים שרוצים לשפר את מצבם או לעשות צדק כשנעשה להם עוול. בין היתר התכנית עוסקת בענייני חברה, תרבות, כלכלה ושאר נושאים בוערים שעל סדר היום.

האזנה לתוכנית של רדיו הקצה

'הקצה' היא תחנת רדיו אינטרנטית עצמאית של אוהבי מוזיקה למען אוהבי מוזיקה. התחנה מתמקדת בעיקר במוזיקה אלטרנטיבית.  'הקצה' היא תכנית שמשודרת בכל יום ראשון ומגיש אותה אייל פרידמן שגם הקים את תחנת הרדיו. התכנית עוסקת בכול מה שחדש במוזיקה שמעבר למוזיקת מיינסטרים ומציעה וזיקה מעולה עם רצף של כל טוב שמגיש השדרן והמוזיקאי 'קוואמי' דמות מוזיקאלית מוערכת בישראל. תכנית זאת משודרת ביום ראשון בשעה 15:00.

התוכניות של רדיו חיפה

גם רדיו חיפה מציע תוכניות מעניינות בתדר 107FM. בין התוכניות אפשר להאזין לתוכנית של שרון גל שמשודרת עד השעה 11:00. עוד אפשר להאזין לתוכניות על כלכלה, על מעמדות בחברה הישראלית ואפילו תוכניות על מקרים מוזרים כמו על חתונה שהתבטלה בגלל מנת קארי. והכול ברדיו חיפה.

'שתיקת הכבישים' ו'משמרת לילה'

אם אתם עובדים בלילה  וכלו להנות מתוכנית עבר בשם 'שתיקת הכבישים' שמשודרת אונליין החל משנת 1997. התכנית מציעה שעתיים של מוזיקה מעולה ומיוחדת שכיף להאזין לה בשעות הקטנות של הלילה. משמרת לילה היא תכנית נוספת לשעות בהן כולם ישנים ואתם עובדים והיא תספק שעתיים של מוזיקה טובה עם בועז כהן שמשדר ברדיו 88FM.

קונצרטים בקול המוזיקה

אם אתם חובבי מוזיקה קלאסית או פשוט אוהבים שמתנגן ברקע משהו שקט, תוכלו כל יום בשעה 14:00 להאזין לקונצרטים מוקלטים בתחנה הישראלית 'קול המוסיקה'. כך הזמן יעבור בשלווה ורוגע.

אז זה הזמן לחפש בקלות תוכניות באמצעות האזנה לרדיו אונליין ולהנות מיום עבודה כיפי ופורה באמצעות תוכניות רדיו מעניינות ומרתקות.

נגישות
גלילה לראש העמוד