האם כדאי לעסקים להתקין תריס חשמלי בעסק?

בשנים האחרונות התריס החשמלי הפך לנפוץ מאד הן בבתים פרטיים והן במשרדים, והאמת היא שהיתרונות שלו, המדברים בעד עצמם, הופכים את העובדה הזו לברורה הרבה יותר. במאמר הבא נסביר האם כדאי להתקין תריס חשמלי בעסק ומה כדאי לבדוק לפני שרוכשים אותו.

אתם הופכים את המשרד שלכם ליוקרתי

אמנם המשרד שלכם יכול להיות יפה או משופץ, אך אם בחזית הכניסה למשרד הלקוחות שלכם יראו תריס הזזה או גלילה ישנים ומעופשים, לא עשיתם בזה שום דבר. כיום השוק מציע מגוון רחב של תריסים חשמליים למשרדים והאמת היא שלא משנה באיזה סוג תבחרו, כל תריס חשמלי שתתקינו ישדרג את המשרד שלכם ויהפוך אותו ליוקרתי יותר. אגב, כאן תוכלו לראות כמה סוגים של תריסים חשמליים שחשוב להכיר, זה יעזור לכם לקבל איזה שהוא מושג על האופציות שיש לכם עבור התקנת תריס חשמלי במשרד.

אתם משקיעים לטווח ארוך

אנחנו בטוחים שיש לכם מלא הוצאות בעסק, לכן אנחנו גם בטוחים שאתם לא רוצים להיכנס להוצאות נוספות על תיקונים של תריסים. אחד היתרונות המשמעותיים של תריס חשמלי בא לידי ביטוי במיעוט תקלות, בטח ובטח כשרוכשים תריס ממותג מוכר ואמין בשוק. תקלות במנוע של התריס הן נדירות וברוב המקרים התיקונים אינם קשורים לרכיבים אלקטרוניים אלא תקלות בשלבים עצמם. בכל אופן, אם תתנהלו נכון עם התריס, הסיכוי לתקלות הוא נמוך מאד. בנוסף, כל תריס חשמלי מגיע עם 3 שנות אחריות על המנוע לפחות, כך שגם אם אתם חווים תקלה כזו או אחרת בתריס, תמיד יש לכם כתובת נוחה לפנות אליה.

האם כדאי לעסקים להתקין תריס חשמלי בעסק?

אתם חוסכים כסף

עם התריס החשמלי יש לכם שליטה מלאה על האור שנכנס אליכם למשרד. הדבר נכון במיוחד בעונת הקיץ, שבו מזג האוויר באזור המרכז לדוגמה הוא חם ולח. אם במהלך הקיץ יותר מידי אור חודר למשרד וגורם לטמפרטורות לעלות, אתם יכולים להפיג את התריס בהתאמה באמצעות המתג החשמלי ולהפחית את כמות האור שנכנסת פנימה. כך אתם יכולים לכוון את המזגן על טמפרטורה של 24 או 25 מעלות במשרד ולהפחית את חשבון החשמל שלכם. זה אמנם נשמע לכם לא משמעותי וקצת מינורי, אך לאורך זמן אין ספק שתרגישו בהבדל.

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים תריס?

לפני שאתם ממהרים לרכוש תריס חשמלי, חשוב לנו שתבדקו שמדובר במותג ותיק ואמין, כזה שמספק תריסים איכותיים וכמובן שירות מקצועי עבור הלקוחות שלו. בנוסף, מומלץ מאד לוודא כמה שנות אחריות יש לכם על התריס החשמלי ולא פחות חשוב, מה האחריות כוללת ומה לא. אם למשל אתם מגלים טרם הרכישה שהאחריות מצריכה השתתפות עצמית מטעמכם על כל התיקונים של התריס, זה הזמן להדליק נורה אדומה.

יש לכם שתי אופציות נפוצות להתקנת תריס חשמלי – האחת דרך החברה המשווקת והשנייה דרך בעל מקצוע פרטי. חשוב לציין, כשאתם מזמינים התקנה של תריס חשמלי דרך בעל מקצוע פרטי, הנושא של האחריות יכול להיות קצת טריקי, שכן מבעל המקצוע אתם מקבלים אחריות על ההתקנה ומהחברה המשווקת את האחריות על המנוע. בכל אופן, אם זו האופציה שבה אתם בוחרים, ודאו מראש שיש לכם כתובת ברורה לפנות אליה במקרה של תקלה מכל סוג שהוא.

לסיכום, אין ספק שכדאי מאד להתקין תריס חשמלי בעסק. מעבר ליתרונות האיכותיים של התריס הזה ביחס לתריסים אחרים בשוק, מדובר בתריס שישדרג את העסק שלכם ויהפוך אותו ליוקרתי ומזמין הרבה יותר.

נגישות
גלילה לראש העמוד