עידו עוז למען בעלי העסקים: כך תקחו הלוואה משתלמת לטובת העסק שלכם

החלטה לגבי לקיחה של הלוואה לטובת הקמה של עסק או ניהול שוטף היא החלטה בעלת משמעויות נרחבות בעבור כל בעל עסק. למעשה, בשביל להוביל לקבלת הלוואה משתלמת, אפשר ואף רצוי להתייעץ עם בעלי מקצוע אשר מתמחים בתחום, וזאת מתוך מטרה להוביל לקבלת החלטות אשר תאפשר לכם לקחת הלוואה בתנאים משתלמים ועם אפשרות לקבלת החזר אשר תואם את היכולת הפיננסית שלכם. על מנת לסייע לכם בתהליך, ביקשנו מעידו עוד אשר מכהן כמנכ"ל חברת חכם משכנתאות להציג את כל הדגשים החשובים ביותר, רגע לפני החלטה משמעותית כמו זו.

מתכננים לקחת הלוואה? כך תוכלו להתמקח על התנאים

אם עד לפני מספר שנים היכולת לקבל הלוואה הייתה שמורה רק בעבור הבנקים, כיום ניתן להבחין בשחקנים חדשים אשר מציעים הלוואות ותנאים מעולים בעבור בעלי עסקים. מבין השחקנים הללו ניתן למנות בן היתר את חברות האשראי החוץ בנקאי, הלוואות חברתיות לצד קבלת הלוואה בערבות מדינה. עידו עוז מסביר כי לפני שאתם לוקחים את ההלוואה רצוי לבצע השוואת מחירים בין כל החברות אשר מציעות הלוואות לבעלי עסקים, כאשר חשוב לבחון קודם כל את גובה ההחזר החודשי וכן את הריבית וההצמדה נלווית לקבלת הלוואה. אלמנט נוסף אליו צריך לשים לב כולל בין היתר גם את הנושא של פירעון מוקדם. רצוי לבחור בהלוואה אשר מאפשרת לכם לסיים את ההלוואה לפני הזמן שנקבע מראש ובהתאם לכך להימנע מנושא של תשלומים אשר כוללים ריבית והצמדה בגין לקיחת ההלוואה.

שימו לב כי במידה ואתם בוחרים לפרוע את ההלוואה לפני הזמן, תידרש הוא לא פעם לשלם עמלה, ועל כן מומלץ לבצע סקר שוק אשר נועד לא רק להפחית את הריבית בגין לקיחת ההלוואה אלא גם לגמישות מבחינת היכולת להחזיר את ההלוואה לפני המועד הסופי, כפי שנרחיב כעת.

 

 

בחירה במספר החזרים קטן ככל האפשר

לפני שאתם הולכים לגוף בנקאי או חוץ בנקאי לטובת קבלת הלוואה צריך לחשוב היטב מהי המטרה של ההלוואה ובאיזה סכום אתם רוצים לקחת אותה. ההעדפה הכללית היא לבחור במספר החזרים הקטן ככל האפשר וזאת מתוך מטרה להימנע מעלויות גבוהות אשר ישפיעו באופן דרמטי על ההוצאות השוטפות שלכם כבעלי עסק. עידו עוז ממליץ לבחון את תנאי ההלוואה וכן כי. השוואה בין הגופים השונים היא בעלת השפעה דרמטית על היכולת שלכם להגשים את החלום ולקבל כספים שבהם תוכלו להקים את העסק או לקדם את המטרות העסקיות שלכם, אולם צריך לקרוא את האותיות הקטנות, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר לכם לקבל החלטות נכונות, רגע לפני שאתם לוקחים הלוואה לטובת העסק שלכם. על כן, השוואת מחירים היא קריטית הן לטובת קבלת הצעה אטרקטיבית התואמת את הצרכים שלכם, ואת יכולת ההחזר החודשי.

לסיכום

אם אתם מתכננים לקחת הלוואה לטובת הקמה של עסק או קידום של מטרות עסקיות חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים בין גופי המימון השונים וכן לקרוא את האותיות הקטנות החל מגובה תשלום הריבית אותן נקודות יידרשו לשלם ועד למועדון הפירעון. נוסף לכך, רצוי להכין תוכנית אסטרטגית אשר משלבת את המטרות שלכם לטווח הקצר כמו גם לטווח הרחוק תוך ניתוח של הנתונים מבחינת גובה ההכנסות וההוצאות, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר ליצירה של מענה אשר יניב לכם את היכולת לקחת הלוואה אטרקטיבית בתנאים נוחים.

נגישות
גלילה לראש העמוד