מדריך לבעלי אתרים: כך תבחרו את חברת האחסון האידיאלית ביותר

קמטרה

היכן כדאי לאחסן את האתר שלכם? זו היא שאלה משמעותית מאוד ובעלי אתרים, במיוחד אם מדובר בעסקים, חייבים לבחון אותה בתשומת לב. האחסון משפיע על דברים חשובים רבים, בהם ביצועי האתר, דירוגו במנועי חיפוש, אבטחתו ועוד. אז במי כדאי לבחור? כך תבחרו את חברת האחסון האידיאלית, אשר מתאימה ככל הניתן לדרישותיכם:

חשיבות האיכות

לפני הכול, חשובה איכות החברה בה אתם בוחרים. נקודה זו, צריכה להיות בין הדברים הראשונים שמנסים להעריך וגם אם לא קל להעריך זאת, חשוב להשקיע בכך די זמן. אם בוחרים בחברה איכותית דוגמת קמטרה, ניתן להמשיך "בראש שקט", מתוך ידיעה שיש לכם גב. בסופו של דבר, כל לקוח שירצה לגשת לאתרכם בהמשך, יהיה בפועל באינטראקציה עם ספק האחסון. כך שלנקודה זו יש חשיבות מכרעת.

שרות ותמיכה

איכות ספק האחסון, מתבטאת בין השאר ברמת השרות והתמיכה שהוא מציע. חשוב לבדוק כיצד זמינה התמיכה של כל ספק – טלפונית? באימייל? בערוצים אחרים? כמו כן, באילו ימים ושעות התמיכה זמינה? פידבק על השרות והתמיכה, הוא אחד הדברים שניתן לבדוק עם קולגות וחברים, אשר כבר התנסו בשירותי ספקי האחסון השונים.

ההיצע

השוואה בין חבילות האחסון השונות שהספקים מציעים, מהווה שלב חשוב נוסף בבחירה. ראשית, מההיבט של מה בדיוק מוצע במסגרת חבילות אלה. אתם תרצו לבחור בספק אחסון שנותן מענה טוב לצרכי העסק שלכם. כזה שנותן אופציות שונות וכמה סוגי שרתים. היצע רחב, הוא גם פתח להכנסת שינויים בהמשך, מבלי צורך לעבור לספק אחר.

כמובן, ייתכן שתיתקלו גם בספקים עם היצע צר, שלא כולל דברים ספציפיים שאתם מחפשים. מצב כזה עשוי להקל עליכם את הבחירה.

קמטרה אחסון אתרים

מחירים

היבט המחיר הוא כמובן עוד היבט חשוב מאוד. בין השאר, נבדוק האם ועד כמה יש גמישות במחירים (ובכלל), בחבילות שכל ספק מציע? מהם הפרשי המחיר בין החבילות? אם נצטרך בהמשך לעבור לחבילה יקרה יותר – הבאה בתור מבחינת היוקר למשל, בכמה זה יעלה יותר?

אבטחה

היבט משנה חשוב, הוא שהאתר שלכם יהיה מאובטח. זאת, מאחר שאתרים בכלל ואתרים ישראליים בפרט, נמצאים על הכוונת של מגוון סוגי תוקפים. מבחינה זו, יש שני היבטים שאולי תרצו לבדוק. האחד, הוא שירותי אבטחה שונים שמציעה חברת האחסון. השני, הוא רמת האבטחה של החברה עצמה, לגבי אחסון האתרים. כמו כן, לסוגי שרתי אחסון שונים שבהם תבחרו,  עשויות להיות השלכות אבטחה. על כך ובכלל, תוכלו גם להתייעץ עם הספק.

לסיכום

חברת האחסון האידיאלית, היא זו שמשלבת שני דברים: היא גם חברה איכותית והיא גם חברה שמתאימה יותר מכול המתחרים השונים בתחום זה, לדרישותיכם המיוחדות. מי שישקיע מספיק בבחירת חברת אחסון, ייהנה מהתוצאות בהמשך.

נגישות
גלילה לראש העמוד