מתנות מומלצות לעובדת בחופשת לידה

בעלי עסקים – האם גם אתם מוצאים את עצמכם מעט מבולבלים בכל פעם שאתם צריכים לשלוח מתנה לעובד באירועים מסוימים במהלך החיים? ובכן – אתם ממש לא לבד. הרבה פעמים אנחנו רוצים להראות הערכה לעובדים שלנו ופשוט מתקשים למצוא את המתנה שתביע בדיוק את מה שאנחנו רוצים להגיד. זה נכון כאשר לעובד כלשהו יש יום הולדת, כאשר חלילה עובד שלנו מאבד אדם קרוב וכמובן כאשר עובדים שלנו עוברים דירה. יחד עם זאת, אם יש סיטואציה באמת מאתגרת כשצריך למצוא מתנה לעובדים, היא כאשר עובדת ותיקה ומסורה יולדת. הזמן הזה, נשים מקבלות לא מעט מתנות ולכן זה לא פשוט לחשוב על רעיונות למתנה בתור המעסיקים. הנה כמה רעיונות שאולי יעזרו.

מגש פירות

מתנות אכילות ליולדת זה תמיד רעיון טוב. עם זאת, חשוב מאד לבחור במשהו מתאים שאינו כבד מדי, שיכול להיות נשנוש זמין שאוכלים במהירות וכמובן חשוב שיהיה טעים. רכישה של משלוח מתנה ליולדת של מגש פירות בהחלט עונה על ההגדרות האלו ויכול להתאים. מצד אחד מדובר במתנה יפה, מפוארת ונעימה לעין מבחינה ויזואלית. מצד שני, פירות העונה חתוכים קרים וטעימים זה משהו שתמיד יבוא בטוב גם ליולדת עצמה וגם לבני משפחתה שנמצאים איתה ויחד עם אלה מדובר במתנה שבהחלט אפשר לשלוח עם שליח עד הבית או לבית החולים.

מתנות מומלצות לעובדת בחופשת לידה-

מגש סושי

ואם כבר באוכל עסקינן, אם יש דבר מה שתמיד ישמח אישה לאחר לידה זה מגש סושי מפנק. הסיבה לכך היא שבמהלך ההריון אסור לאכול סושי וקיימים כללים מאוד ברורים לבטיחות המזון במהלך ההיריון, שכן חיידקים שעשויים להימצא בדגים הנאים עלולים לסכן את העובר. עם זאת, ממש לאחר הלידה, הסכנה הזאת כבר לא קיימת וגם אם היולדת מתכוונת להניק, מותר לה לאכול דגים נאים. על כן, מגש סושי גדול ואיכותי עם דגים טריים ישמח כל אישה לאחר לידה.

גיפט קארד לרשתות הפארם

אם אתם מוצאים את עצמכם שוברים את הראש ולא ממש בטוחים מה להביא, חשוב מאד לזכור כי בימים שלאחר הלידה, כל אישה תצטרך לרכוש הרבה מאד תכשירים, תמרוקים, טיטולים ומוצרים שונים לתינוק החדש. לכן, גיפט קארד לאחת מרשתות הפארם פשוט יסגור פינה מצוינת ויוציא אתכם באור מצוין כבוסים או חברים לעבודה המבינים את הצרכים של העובדת ומגלים אליהם רגישות.

ערכה ליולדת

אם אתם מנהלים מקום עבודה עם הרבה עובדות ולא מעט הריונות צפויים בהמשך, תוכלו להכין ערכה קבועה ליולדת. בערכה כזו ניתן לשים מספר טיטולים, תחליף חלב, חיתול בד איכותי, צעצוע לתינוקות NB ובעצם כל מה שעולה על דעתכם שמתאים. ערכה כזו תמיד תהיה שימושית בעבור היולדת, גם אם לא תשתמש בכל הדברים הנמצאים בה.

בשורה התחתונה, עם מעט השקעה ומחשבה ניתן בהחלט למצוא מתנות יפות לעובדת שילדה.

נגישות
גלילה לראש העמוד