רק עשרה שלבים פשוטים ויש לכם חנות אונליין מתפקדת

אם בעבר מדובר היה בנישה קטנה מאד, בה מתעסקים רק אנשים שבאמת מבינים, הרי שהיום קניות באינטרנט של מוצרים מסוגים שונים היא אחת הדרכים הרווחות בעולם לרכישה של מוצרים. לצד עסקים ותיקים עם חנויות פיזיות שבוחרים לפתוח גם את האפיק הזה, נראה שהרבה מאד יזמים מתחילים משקיעים בענף ופותחים חנויות אינטרנטיות שמביאות להם מקור רווח לא רע בכלל. אם גם אתם מעוניינים לעשות את הצעד הזה, תדעו שזה בכלל לא עניין מסובך. כך תצאו לדרך בעשרה צעדים פשוטים.

התקשרות עם חברת שליחויות

לא משנה מה תמכרו דרך האתר שלכם, תהיו חייבים למצוא דרך לשנע את המוצרים ללקוחות אם מדובר במוצר פיזי. שליחויות לחנויות אונליין הן חלק משמעותי ביותר בחוויה של הלקוחות שלכם ולכן כדאי לבחור בחברה מקצועית ואמינה שתשמור על השם הטוב שלכם.

הקמת אתר

באתר למעשה קורה כל הקסם, ועל כן עליו להיות בנוי טוב הן מבחינה ויוז'ואלית והן מבחינת חווית המשתמש. תוכלו לבנות אתר לבד אבל בהחלט לפנות לחברה מנוסה בבניית אתרי איקומרס.

רכישת דומיין

בשביל שלאתר שלכם תהיה כתובת, עליכם לרכוש לו דומיין ומומלץ שזה יהיה דומיין קליט ומקורי. נכון, הרבה מאד דומיינים כבר תפוסים ונרכשו על ידי אנשים אחרים, אך עם חיפוש יסודי תוכלו למצוא דומיין קליט וטוב.

10 -צעדים להקמת חנות אונליין

רכישת אחסון

כעת, עליכם לרכוש חבילת אחסון בשרתים בשביל האתר שלכם. מומלץ להשוות בין החברות השונות, השירותים שהן מציעות וכמובן המחירים ולבחור את חבילת האחסון שעונה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

התקנת מערכת סליקה

גם כאן ישנן חברות רבות המספקות את השירות הזה, כשכל אחת יודעת להביא יתרונות אחרים. בשביל הנוחות וגם הביטחון של הלקוחות, יש לבחור במערכת סליקה אמינה, מהירה ומאובטחת.

התקשרות עם ספקים

יודעים כבר מה אתם רוצים למכור? מצוין. עכשיו כדאי לחפש ביסודיות את הספקים הטובים ביותר שיביאו לכם מוצרים איכותיים במחירים נוחים ולא מופקעים.

פתיחת עוסק פטור או מורשה

כשאתם פותחים חנות אונליין מדובר בעסק לכל דבר. על כן יש לפתוח בהקדם תיק עוסק פטור או מורשה בהתאם להיקף המכירות הצפוי במע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי.

קידום ושיווק

בשביל שחנות אונליין תצליח, עליכם לקדם ככל שניתן במדיות השונות. השקיעו בקידום ממומן ברשתות וגם בקידום אורגני איכותי. ניתן להיעזר במשרדי פרסום ומומחים שונים.

מערך שירות לקוחות

אחד הדברים החשובים שיבטיחו שהעסק פורח הוא לקוחות מרוצים. על כן השקיעו בשימור הלקוחות וודאו לאחר כל עסקה כי הם אכן מרוצים.

יצירת שיתופי פעולה עסקיים

העסק יצא לדרך בשעה טובה ועכשיו נשאר רק להגדיל אותו ככל הניתן. דרך מצוינת לעשות את זה היא באמצעות שיתופי פעולה עם אושיות רשת שיעזרו לכם להגדיל את התנועה לחנות ואת החשיפה של השם שלכם.

 

נגישות
גלילה לראש העמוד