נשות עסקים: שגרת טיפוח מומלצת לעור מושלם

טיפוח לעור מושלם

לכל אישה יש את שגרת הטיפוח המתאימה לה. אולם, בעבור נשות עסקים שגרת הטיפוח צריכה לכלול צעדים נוספים, כחלק מהבנה כי עור הפנים הוא כרטיס הביקור בעולם העסקים – ומחוצה לו. כיצד תוכלי לסגל שגרת טיפוח מושלמת? להלן טיפים מנצחים.

שגרת טיפוח לאשת עסקים: כל מה שרצית לדעת

כאשת עסקים שחשופה באופן מתמיד לפגישות, את בוודאי יודעת כי עור הפנים שלך הוא כרטיס הביקור. לא פעם בשל הלחצים כמו גם שעות העבודה הרבות עור הפנים נוטה לאדמומיות, פצעים או אפילו יובש, ולכן שגרת טיפוח צריכה להיות חלק בלתי נפרד מסדר היום העמוס שלך. על מנת שתוכלי לסגל שגרת טיפוח נכונה, רצוי לעבור על הטיפים הבאים, כך שגם את תוכלי להיראות במיטבך:

אבחון עור

לפני שאת ממהרת לרכוש מוצרים בפארם, רצוי לקבוע פגישה אצל קוסמטיקאית מומחית בכדי לבצע אבחון עור שבמסגרתו תוכלי לקבל התאמה מדויקת של מוצרים, בהתאם לעור הפנים. לא כל מוצר מתאים לכל אישה ולכן אבחון העור נועד לסייע לך להתאים את המוצר כמו גם את שגרת הטיפוח שמתאימה לך. כך לדוגמה, אם העור שלך סובל מפצעים, פילינג עשוי לגרות את העור ובהתאם לכך ליצור פצעונים נוספים. על כן, רק באמצעות ייעוץ מקצועי תוכלי לדעת מראש מהם המוצרים המתאימים לך, ובהתאם לכך לסגל שגרה נכונה.

תוספי תזונה

אם את סובלת מנשירת שיער או מרגישה כי השיער איבד מהנפח, דרך מצוינת לנסות ולעכב היא דרך תוספי תזונה ייעודים. תוספי תזונה צריכים להיות חלק בלתי נפרד מאורח החיים שלך, כחלק ממטרה של יצירת שגרת טיפוח מושלמת. ניתן בהחלט לנסות קולגן לשיער שנחשב לאחד מתוספי התזונה הנמכרים ביותר בישראל, ולא בכדי. קולגן אחראי במידה רבה לא רק על מראה עור הפנים אלא גם על חוזק סיב השיער, ועל כן מדובר בשילוב מנצח של תוסף תזונה איכותי אותו ניתן לרכוש דרך חברה מקצועית המעניקה לך אפשרות למשלוח מהיר עד למשרד, כך שלא תצטרכי לבזבז זמן יקר ובהתאם לכך לשלב תוסף תזונה בשגרת הטיפוח שלך, כבר עכשיו.

רכישת מוצרי טיפוח ייעודים

העדיפי לרכוש מוצרים ללא חומרים פעילים ובהתאם לכך ליצור שגרת טיפוח המותאמת באופן מדויק לעור הפנים, כמו גם לתאם פגישה פעם בחודש אצל הקוסמטיקאית לטובת ניקוי וטיפול פנים שיעניק לעור שלך מראה זוהר אך גם נקי. כיום ניתן לבצע רכישה של מוצרי טיפוח מצוינים לכל סוגי העור דרך אתרים בינלאומיים, בעלות כספית נוחה ועם משלוח מהיר עד הבית. מדובר במוצרים שנבדקו מחקרית כמו גם מכילים חומרים מצוינים לעור הפנים שלך, כאשר השגרה המומלצת לטיפוח העור צריכה להתבצע באופן קבוע בבוקר ובערב: שטיפת הפנים עם סבון, סרום, מסכה אחת לשבוע וכמובן קרם לחות. לסיום, השתמשי בכל יציאה מהבית בקרם הגנה, מתוך מטרה למנוע פיגמנטציה וחשיפה של העור לאור השמש שכידוע נחשבת לאויב מספר אחד של הזדקנות העור, ובוודאי בגילאים מבוגרים יותר.

שינוי תזונתי

לתזונה שלך יש מרכיב משמעותי לגבי הנראות של עור הפנים, כמו גם האלסטיות. אם כמו נשות עסקים רבות את שותה לא מעט קפה, זה הזמן להעדיף להמיר את כוסות הקפה בחליטות תה או בשתיית מים על כל כוס של קפה, כמו גם להקפיד על תזונה מאוזנת ונכונה כחלק משגרת הטיפוח. כשיש לך זמן מנוחה, העדיפי לאכול מזון בריא עם סיבים תזונתיים כמו גם פירות וירקות אותם ניתן לקחת איתך בתיק, לטובת נשנוש בריא שיחולל פלאים גם במראה עור הפנים.

לסיכום, כאשת עסקים שרוצה להיראות במיטבה, הקדישי את הזמן לטובת טיפוח אישי. ניתן למצוא את הזמן בסוף השבוע לטיפולים מפנקים כמו מסכות בד אותן ניתן להניח על העור או להכניס כהרגל פגישה אצל הקוסמטיקאית, כחלק משגרת טיפוח מושלמת של כל אישה.

נגישות
גלילה לראש העמוד