משרת החלומות: כל מה שרציתם לדעת על עבודה בארה"ב

ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות הלא היא ארה"ב מהווה ללא ספק את היעד המוביל לעבודה ומגורים בקרב ישראלים, וזאת כחלק מהבנה כי עבודה בארה"ב מגלמת בחובה שפע של יתרונות  – החל ממשכורות גבוהות ועד שיפור השפה האנגלית. זאת ועוד, במסגרת עבודה למשל בעגלות, ניתן לשכלל את יכולות השיווק והמכירה, ובכך להוביל למימוש הזדמנויות גם בעתיד בתחום המבוקש הזה.  רבים מהישראלים שבוחרים לעבוד בארה"ב נשארים למשך תקופה ארוכה במסגרת של רילוקיישן, ועל כן אין ספק כי בעבור ישראלים, היכולת לעבוד באופן חוקי בארה"ב היא בעלת פוטנציאל אדיר גם מבחינה כלכלית גם מבחינה של התפתחות אישית ומשפחתית. אם גם אתם חולמים לפתוח דף חדש בארה"ב, להלן כל מה שאתם צריכים לדעת.

ויזה לארה"ב – הצעד הראשון בדרך למשרת החלומות

על מנת להגשים חלום ולעבוד בארה"ב נדרש בשלב הראשון לבצע את התהליך בליווי מקצועי מצד חברה המתמחה בתחום של השמה, מתוך מטרה לבצע את ההליך בצורה מסודרת ועם שימת דגש על ליווי הכולל בין היתר הגשה של בקשת ויזה לעבודה במדינה, ליווי לראיון בשגרירות ארה"ב וכן איתור של מעסיק בהתאם ליכולות האישיות. זה הזמן להסביר כי עבודה בארה"ב שלא במסגרת חוקית עלולה לחשוף אתכם לקנסות, כלא ואפילו גירוש לכל החיים במסגרת של כניסה לרשימות השחורות, ועל כן יצירת קשר עם חברה מקצועית המתמחה בתחום הוא חיוני לטובת הגשמת החלום. שימו לב כי בהקשר של הוצאת ויזה, צריך לקחת בחשבון כי התהליך להוצאה שלה הוא בירוקרטי ודורש לא מעט הגשה של מסמכים וכן תיאום פגישה אצל השגרירות, ועל כן בשביל להגדיל את סיכויי ההצלחה, בייחוד לאור הביקוש הגבוה לעבודה מצד ישראלים וכן ההגבלות של ממשלת ארה"ב בכל הקשור לעבודה של זרים במקומות תעסוקה מבוקשים, גם כאשר מדובר בעבודה בעגלות. בין אם אתם צעירים אחרי הצבא או אקדמאיים שרוצים לבצע רילוקיישן, השלב של הוצאת ויזת הוא הצעד הראשון לקראת משרת החלומות שלכם.

 

 

עבודה בארה"ב – שפע של יתרונות

כאמור, ארה"ב היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, ובהתאם לכך גם המשרות אליהן ניתן להתקבל עם ניסיון או ללא ניסיון כלל. בנוסף, לא מעט ישראלים בוחרים להגשים חלום ולעבור לארה"ב, בייחוד לאור המשכורות הגבוהות, היכולת לנצל את העבודה גם לטיולים ברחבי המדינה וכן אפשרות למעבר קבוע במדינה החזקה ביותר בעולם. לא בכדי ארה"ב היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, הן מבחינת תעסוקה אבל גם מבחינת שיפור השפה האנגלית, יצירת קשרים עסקיים וכן השתלבות בשוק תוסס ומבוקש שמקנה גם יתרון גדול למי שרוצה להתקבל לחברות בינלאומיות הפועלות כאן בארץ או ברחבי ארה"ב.

הגשמת החלום – קל ופשוט יותר מאי פעם

למרות הבירוקרטיה הרבה הכרוכה בהוצאת ויזה וכן איתור של מעסיק, עשרות אלפי ישראלים עוזבים מדי שנה את גבולות ישראל לטובת רילוקיישן בארה"ב. החדשות הטובות הן שכעת הרשויות בארה"ב מאפשרות לישראלים להימנע מהגעה לשגרירות לטובת ראיון אישי לטובת קבלת ויזת עבודה, כחלק מפטור אשר אושר בשנת 2021. הליווי המקצועי אותו אתם מקבלים דרך חברה המתמחה בתחום הופך את התהליך לקל ופשוט יותר מאי פעם, ועל כן מימוש הזדמנות זו היא בעלת השפעה אדירה על העתיד הכלכלי והתעסוקתי שלכם.

לסיכום

הגשמת חלום בדמות עבודה בארה"ב איננה שמורה רק בעבור צעירים אחרי צבא, אלא גם בעבור אקדמאיים כמו גם אנשי עסקים שרוצים להתפתח ולגדול במדינת ענק כמו ארה"ב. אם גם אתם חולמים לעבוד בארה"ב, זה הזמן ליצור קשר עם חברה המתמחה בתחום של השמה בארה"ב, כל זאת מתוך מטרה לבצע את ההליך באופן חוקי – עוד בישראל ועד ההתייצבות במקום העבודה החדש שלכם.

נגישות
גלילה לראש העמוד