למנהלים ומנכ"לים: כל הסיבות להעסיק עוזרת אישית

למנהלים ומנכ"לים

עלות העסקה של עוזרת אישית בעלת ניסיון בתחום עלול להגיע לסכומים של עשרות אלפי שקלים מדי חודש, ועל כן העסקה של עוזרת אישית דרך שירות מיקור חוץ מהווה דרך מצוינת לצורך חיסכון בעלויות, בשילוב של ניהול מקצועי –  שמוביל להצלחה.

העסקת עוזרת אישית: שקט נפשי וניהול חכם

כמנהלים ומנכ"לים, לא פעם אתם עלולים לחוש עייפות מנטלית. מדובר בעייפות שהמקור שלה נובע מתוך התעסקות בריבוי של משימות לצד הרצון לבצע תמרון עדין והכרחי לטובת ניהול העסק באופן שוטף ואחראי לבין חיי המשפחה. לא פעם, החיים המקצועיים גולשים אל תוך החיים הפרטיים ובשל כך מנהלים רבים מדווחים על תחושה של חוסר יכולת להשלים את המשימות או מרגישים כי הם נמצאים במירוץ עכברים בלתי נגמר. על מנת לייעל את תהליך הניהול באופן ממוקד אשר תואם את הצרכים שלכם, העסקה של עוזרת אישית דרך מיקור חוץ מהווה דרך מצוינת לקבל שקט נפשי ולהתמקד בדברים החשובים באמת. כל מנהל טוב צריך לדעת לנהל היטב את הזמן שלו אך במקביל גם את המשימות. עוזרת אישית נוטלת את האחריות ולמעשה מנהלת את כל האופרציה המנהלתית, ועל כן הביקוש בעבור עוזרות אישיות בעלות ניסיון בענף היא גבוהה מאוד. עם זאת, עלות השכר של העסקת עוזרת אישית באופן ישיר תעלה לרוב בין 10,000-16,000 ₪ בעבור עוזרת אישית עם ניסיון של מעל לחמש שנים. אפשרות נוספת היא העסקת עוזרת אישית וירטואלית. לא מדובר בבוט כפי שרבים חושבים, אלא בעוזרת אישית אותה ניתן להעסיק דרך שירות מיקור חוץ, ובאמצעותה תוכלו סוף סוף להפחית את הלחץ שמוטל עליכם דרך ניהול משימות המתבצע באופן של "תפירה אישית" למידותכם, ולצרכים השוטפים.

מדוע עוזרת וירטואלית מהווה יתרון בעבורכם?

ראשית כל, הגיע הזמן לעשות סדר בכל המשימות שעומדות לפניכם. דרך עוזרת אישית אונליין תוכלו לקבל שירות ניהול משרד הכולל בין היתר תיאום פגישות בהתאם לסנכרון של הלו"ז האישי, שליחת תזכורות לגבי פגישות ואפילו אירועים חשובים, מענה אישי לשיחות נכנסות ועוד. מדובר בדרך נהדרת לחסוך בעלויות כוח האדם אך במקביל גם לקבל ניהול משרד חכם ומדויק לצרכים שלך. יתרה מכך, בזכות העוזרת האישית תוכל לפנות זמן (יקר) בעבור המשימות החשובות ביותר כמו גם להיות תמיד עם אצבע על הדופק בכל הקשור לניהול השוטף של המשרד. למרות שהעוזרת האישית עובדת בצורה מרוחקת, אתה יכול לקבל ממנה את המענה בהתאם לצרכים העסקיים וגם הפרטיים ובאופן שמשקף סטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר, בזמינות מלאה. השירות של מזכירה מרחוק הולך ותופס תאוצה, כחלק מהבנה כי את המשימות והניהול השוטף של המשרד צריך לבצע באופן מקצועי ויסודי – כחלק מבסיס התנהלות של כל מנהל או מנכ"ל.

פיצ'רים נוספים ומתקדמים בתחום

אם התפיסה הרווחת של מזכירה אישית היה לרוב תיאום פגישות, כיום ניתן לומר כי המזכירה האישית חולשת על מספר תחומים. ראשית כל, מעבר לשירותי משרד בסיסים, המזכירה שלכם תסתגל לאורח החיים שלכם כמנהלים ובהתאם לכך תתאים את אופי הפעילות לסדר היום שלכם, כולל התאמות אישיות שנדרשות ממנה, לדוגמה ביצוע מעקב על עסקאות באופן דיגיטלי, כך שהיא יודעת להציע לך בכל רגע נתון דרכים לשיפור ניהול המשרד. בהתאם לכך, היא תוכל ליצור מערך שירותי מזכירות שמנצל את הידע של המזכירה לטובת תיאום שנועד לחסוך לך זמן ולהוביל בסופו של דבר ליצירת בסיס איתן בכל הקשור לניהול האדמיניסטרציה שאותו צריך לבצע בצורה מדוקדקת ויסודית. שנית, העוזרת האישית תוכל לתפוס פיקוד בכל הנוגע לעבודה עם התוכנות הדיגיטליות איתן החברה עובדת ולסייע בניהול ובתפעול שלהן בין כל העובדים.

לסיכום, דרך שירותי מזכירה מרוחקים תוכל סוף סוף להפחית את העייפות המנטאלית והשחיקה בעבודה שפוגעים באופן משמעותי ביכולות הניהול שלך. מדובר בשירות שהולך ותופס תאוצה, ואותו ניתן לקבל באופן וירטואלי ובמסגרת הצעת מחיר נוחה שחוסכת לך ולעסק לא מעט כסף, בעקבות שירותי מזכירות בהתאמה אישית ללו"ז שלך. על כן, דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום ניתן לבצע את תהליך ההתקשרות באופן מהיר ויעיל, מתוך מטרה אחת ויחידה – לחסוך לך זמן, מאמץ ולא מעט תסכול שנוגע לריבוי משימות אותן נדרש להשלים באופן מהיר ומקצועי ככל האפשר, לטובת התפתחות עסקית שתניב התנהלות נכונה וראויה כפי שמצופה מכל עסק וארגון, ובוודאי ממך.

נגישות
גלילה לראש העמוד