רוכשים מקצוע: מה תוכלו ללמוד במכללת פסגות?

מכללת פסגות היא מכללה שבמסגרתה תוכלו לרכוש מקצוע בתחומים הקשורים לפיננסיים, שוק ההון, נדל"ן, משכנתאות ועוד. אז אם תמיד הייתם אנשים של מספרים, או שהתשוקה שלכם בחיים סבה סביב בתים, כדאי שתתחילו ללמוד אצל המקצוענים של פסגות, שיסייעו לכם להוציא הכשרה בתחום שאתם מתעניינים בו באמת, וגם יאפשרו לכם להיכנס בצורה חלקה לשוק העבודה. אז מה חשוב שתדעו על מכללת פסגות, ואיזה קורסים ניתן ללמוד במכללה? הפרטים במאמר הבא.

מכללת 'פסגות' – תעניק לכם מקצוע אמיתי ללא פשרות

מכללת פסגות פועלת מעל ל-18 שנים, והיא הכשירה למעלה מ-32 אלף סטודנטים אשר השתלבו במשרות מפתח בתחומים אותם הם למדו. למכללה עקרונות מנחים חד משמעיים, אשר מזניקים לשחקים את סיכויי ההצלחה של הסטודנטים במכללה. בכללה מאמינים ביישום פרקטיקה, כדי לדבריהם כדי להצליח בעולמות היזמות והכסף, חשוב ללמוד לימודים פרקטיים ולא תיאורטיים בלבד. שיטת הלימודים במכללה היא לפי בחירתם של הסטודנטים – ניתן ללמוד באופן פרונטלי או אונליין, כך או כך תקבלו ליווי צמוד של יועצת לימודים ואפשרות ללמוד בכיתות פרונטליות או בלימודים אונליין. כמו כן, הקורסים הנלמדים במכללה המועברים ב'גובה העיניים' במטרה להנגיש את העולם הפיננסי לסטודנטים.

קורסים בפסגות

בפסגות תוכלו ללמוד מגוון רחב של קורסים, להלן הקורסים הבולטים ביותר שתוכלו לקחת בהם חלק, אשר יתנו לכם מקפצה לשוק העבודה:

 

 

קורסים ליועצי משכנתאות

המכללה מציעה שני קורסים מותאמים אישית ליועצי משכנתאות. הקורסים הכוללים יישום של שיטת הלימוד של פסגות המתבססת על פרקטיקה במאה אחוז, במסגרת הקורסים תחשפו למרצים המובילים במשק, אשר חיים את החיים במשך שנים רבות, תוכלו תמיד לחזור על הקורס ללא עלות, או להציץ בו כאשר תרצו להיזכר בדברים נקודתיים. קורס יועץ משכנתא במכללת פסגות תוכלו ללמוד באופן פרונטלי, או בבית מול המחשב – למדו בצורה הנוחה לכם וכך סיכויי ההצלחה שלכם בקורס יגדלו.

לימודי שוק ההון

המכללה מציעה לא פחות משבעה קורסים בשוק ההון המתאימים גם למתחילים וגם למתקדמים. גם בקורס שוק ההון, שיטת הלימוד מתבססת על פרקטיקה והרבה פחות על תאוריה. תוכלו לחזור על הקורס מתי שתרצו, או באופן פרונטלי או באונליין וגם להחליט כיצד אתם לומדים את הקורס – באופן פרונטלי או באונליין.

לימודי נדל"ן

מכללת פסגות מציעה ארבעה סוגים שונים של לימודי נדל"ן, המתאימים לכל שלב בו אתם נמצאים מבחינת ידע. כך שאם אתם מתחילים תוכלו להתחיל מללמוד את הבסיס ואם אתם מתקדמים תוכלו להעמיק את הידע שלכם באופן משמעותי. הלימודיים הפרקטיים המדויקים של מכללת פסגות גרמו ללמעלה מ-33 אלף סטודנטים לסיים את הלימודים בהצלחה, וחלקם הגדול השתלב בתחום הנדל"ן ללא בעיה, כי אם הידע המקיף וההתנסות הפרקטית שמקבלים בקורסים של פסגות, זה ברור שסיכויי ההצלחה יהיה גבוהים מאוד.

לימודי שמאות מקרקעין

שמאות מקרקעין הוא אחד התחומים האטרקטיביים ביותר בשוק, ואפשר להבין למה  – מדובר במקצועי רווחי ביותר ובנוסף שמאי המקרקעין נחשבים לאנשי מבטח מובילים בתחום הנדל"ן. הקורס מתאים לאקדמאיים אשר מעוניינים להתמקצע או לחלופין לעשות הסבה למקצוע שמאות מקרקעין. אז אם אתם בעלי תואר ראשון או מתכננים להוציא תואר ראשון בכל מקצוע שהוא, אשר מאושר על ידי המועצה להשכלה גבוהה תוכלו להתחיל את הקורס המדהים והפרקטי של פסגות לשמאות מקרקעין. כדי לקבל את רישיון השמאות תצטרכו להיות מעל גיל 23, להתמחות אצל שמאי מקרקעין מוסמך, אסור שיהיה לכם רישום פלילי. ותנאי הבסיס הם עמידה בהצלחה בבחינות מועצת השמאים ותואר ראשון אשר מוכר על ידי המל"ג.

בשורה התחתונה,

במכללת 'פסגות' תוכלו למצוא קורסים שונים הקשורים לנדל"ן, שוק ההון, משכנתאות ועוד – כאשר כל הקורסים נלמדים באופן פרקטי ובגובה העיניים.

נגישות
גלילה לראש העמוד